Kitty Meow Meow My Cute Cat

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 103,8 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil Türkçe
  • Firma TutoTOONS
IOS cep telefonunuza indireceğiniz Kitty Meow Meow uygulamasında çocuklar vakit geçirirken çok eğlenecekler.

Sevimli küçük kedileri seven kızlar ve erkekler için özel olarak geliştirilmiş olan Kitty Meow Meow mobil oyunu IOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonlara ücret ödemeden indiriliyor. 

Kitty Meow Meow sevimli kedi dünyasındaki tüm çocukları ağırlıyor. Yeni bir sanal evcil hayvan arkadaşınızla tüm gün boyunca eğlenceli bir oyun içerisine gireceksiniz. Oyun içerisinde bulunan ögeler çocukların hayal dünyalarını genişletecek şekilde tasarlanmıştır. Bu da ebeveynleri memnun edecek bir durumdur. 

Sevimli evcil hayvanlarınızı cep telefonunuzda bakacak ve onların büyümelerini sağlayacaksınız. Onlarla eğlenceli oyunlar oynayacak, gezmeye gidecek ve daha bir çok aktiviteyi oyun içerisinde yapacaksınız. Kitty saç salonunu ziyaret edecek ve çılgın, renkli saç stillerini kediciklere uygulayacaksınız.

Bir restoranda Kitty Meow Meow'u besleyecek ve dans kulübünde yavru kedi ile parti yaparak eğleneceksiniz. Güzellik salonunda yavru bakım oyunları oynarken en güzel pisi kıyafetlerinin her birini deneyebilirsiniz.

Sevimli kediciklerle ilgilenen çocuklar evcil hayvan bakımı konusunda kendilerini geliştirecek ve hayvan sevgisi duygusuna sahip olacaklar. Bunu oyun içerisinde kazanmış olmaları onların kişisel gelişimlerini etkileyecek en önemli unsurdur. 

Kitty Meow Meow My Cute Cat indir